SAMVCR8895L3A_4
cena od
9 490,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
Samsung NaviBot VCR8895L3A/XEO

Základní popis

Robotický vysavač Samsung NaviBot VCR8895L3A/XEO:
Vytyčování kurzu k čistotě
NaviBot pomocí systému Visionary Mapping™ vytyčí optimální trasu po vaší domácnosti. Vysavač pomocí zabudované kamery s frekvencí 30 snímků za sekundu zdokumentuje půdorys vašeho bytu a zapamatuje si možnou trasu pro vysávání.

Technické informace:

* Bezsáčkový robotický vysavač
* Visionnary mapping system
* LED displej
* Kapacita nádoby/sáčku na prach 0,5 L
* Ovládání sacího výkonu na těle spotřebiče -dotykové
* Výstupní HEPA H11
* Hlučnost 70dB Power mode, 62dB Low noise
* Doba vysávání / nabíjení min 90/120
* Rychlost úklidu 0,3m
* Odložený start
* Měkký ochraný pás kolem spotřebiče
* 2 speciální kartáčky na vysávání rohů
* Náhradní filtr / kartáček 1/1
* Virtuální zeď 1
* Infračervené dálkové ovládání
* Efektivita uklízení 89% power mode, 85% Low noise
* Sensory – antikolizní, proti pádu, proti namotání kabelů
* Turbo mód
* Speciální funkce MOP

* Rozměry: 59,2 x 49,8 x 16,6 cm
* Váha produktu 3,5 kg
* Barva: stříbrno-černá

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 5.000
Výška (cm): 16.60
Šířka (cm): 59.20
Hloubka (cm): 49.80

Typ vysavače: robotický
Vysávání: suché
Hlučnost (dB): 70
Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 0.6
Typ filtrace: bezsáčkový
Druh filtru: HEPA 1 ks
Hubice na tvrdé podlahy: NE
Virtuální zeď: 1x virtuální zeď
Zdroj energie: akumulátorový
Doba provozu (min): 90

Provedení výrobku: černá barva, stříbrná barva

Robotický vysavač Samsung NaviBot VCR8895L3A/XEO:

Vytyčování kurzu k čistotě
* NaviBot pomocí systému Visionary Mapping™ vytyčí optimální trasu po vaší domácnosti. Vysavač pomocí zabudované kamery s frekvencí 30 snímků za sekundu zdokumentuje půdorys vašeho bytu a zapamatuje si možnou trasu pro vysávání.

Lepší výsledky a nižší hlučnost
* K dosažení dokonalého čištění vyvinul Samsung pro NaviBot-Silencio nejen softwarový operační systém, ale i řídící procesor. Navibot používá dva procesorové čipy, které mu umožňují inteligentní myšlení a vysokou efektivitu práce. Efektivita uklízení je 89% v normálním módu a 85% při použití nového, tiššího Low noise režimu. Nový Low noise mód snižuje hladinu vydávaného hluku o 8 dB na příjemných 62 dB. Oproti předchozímu modelu také klesla hmotnost na 3,5 kg.

Zvládne chlupy, vlákna a další nečistoty
* Díky inovativnímu hlavnímu kartáči a rotujícím postranním kartáčkům, zanechá NaviBot vaši podlahu v naprosté čistotě. Zachytí také až 0,6 l prachu, přičemž pomocí omyvatelného filtru HEPA odfiltruje jemné částečky, které mohou vyvolávat příznaky alergie a astmatu.

Nový turbo režim a speciální mop systém
* Navibot disponuje nově také Turbo módem, ve kterém uklízí ještě intenzivněji. Tento režim se doporučuje pro použití na kobercích nebo při zvýšeném množství nečistot. Naproti tomu na hladkých dřevěných podlahách či dlažbě zvyšuje efektivitu práce speciální funkce Mop. Tento systém představuje Micro Fiber utěrka umístěná za výkonný kartáč, která pomáhá efektivně zachytit i ty nejjemnější částečky prachu z hladkých podlah.

Rozpoznává překážky, chrání cennosti
* NaviBot je vybaven 38 čidly, pomocí nichž automaticky rozpozná vaše cennosti, ať je to vzácný koberec, nábytek nebo vaše oblíbené elektronické vybavení, a ochrání je i sám sebe. Díky třem čidlům srázu rozpozná okraje schodů a dalších povrchů, takže nespadne a nerozbije se. Je také vybaven třemi čidly proti namotání, díky kterým se automaticky uvolní z kabelů nebo kobercových třásní, které mu přijdou do cesty. A pokud NaviBot zvednete nebo se převrátí, jeho čidlo zvednutí jej automaticky vypne a zajistí tak vaši bezpečnost.

Přizpůsobení metody úklidu podle potřeb
* NaviBot nabízí různé úklidové režimy, s jejichž pomocí se vypořádá se všemi druhy nepořádku: automatický, maximální, ruční, bodový a okrajový. V okrajovém režimu pomocí rotujících postranních kartáčků vyčistí podlahu podél stěn a na dalších těžko dostupných místech. NaviBot můžete před svým odchodem z bytu nastavit na odložený start, aby začal pracovat o několik hodin později, nebo můžete naplánovat jeho spuštění na konkrétní čas, ať jste doma či nikoliv.

Virtuální zeď
* Pomůcka Virtual Guard™ nabízí dvě praktické možnosti, jak chránit vaše prostory. Stisknutím tlačítka můžete aktivovat virtuální zábranu, která NaviBotu nedovolí vstoupit do míst, kde může být cenný nábytek, pelíšek domácího zvířete nebo cokoli jiného, od čeho se má NaviBot držet stranou. Nebo můžete zvolit režim Virtual Guard. NaviBot pak vyčistí jednu místnost, pak další a potom zase další, to vše v zadaném pořadí.

Balení obsahuje:

* robot Samsung v
* Dokovací stanice pro automatické dobíjení
* 2 x virtuální zeď
* 1 náhradní kartáček
* 1 náhradní filtr
* 2 boční kartáčky
* 1 čistič kartáčů

Příslušenství k robotickému vysavači Samsung Navibot VCR8895L3A/XEO naleznete v sekci Příslušenství
Samsung SR8855Samsung SR8855Samsung SR8855Samsung SR8855

Komentáře