Samsung Navibot vcr 8850
cena od
9 490,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
Samsung NaviBot VCR 8850

Základní popis

Vysávání je nepříjemná práce. Tak proč ji nepřenechat někomu – nebo něčemu – jinému? Například revolučnímu vysavači NaviBot od společnosti Samsung. Tento přístroj zbaví váš domov posledního smítka prachu, kdykoli budete chtít. NaviBot je vybaven zabudovanou kamerou, která pomocí systému Visionary Mapping™ vytvoří mapu vašeho obytného prostoru a navrhne nejlepší možnou trasu pro vysávání. Vaše cennosti jsou na této trase chráněny díky chytrým bezpečnostním čidlům a také pomocí zařízení Virtual Guard™, což je neviditelná zábrana, kterou můžete aktivovat podle potřeby. NaviBot je inteligentní způsob čištění vaší domácnosti, ať ji máte zařízenou v jakémkoli stylu. Tak se uvolněte, odpočiňte si a nechejte společnost Samsung, ať pracuje za vás.

* Navigační systém Visionnary mappingTM
* Senzory: antikolizní, proti pádu ze schodů, proti namotání kabelů
* Ovládání: infračervené dálkové ovládání, dotykové na těle vysavače
* Módy vysávání: automatické, manuální, Max (dokud se nevybije baterie), důkladné (Spot), odložený start, denní harmonogram
* Výkon:
- čas nabíjení / čas vysávání = 120 min / 90 min
- rychlost úklidu / vysávání = 0,3 m /sec.
* LED displej
* HEPA filtr H11
* Měkký ochranný pás okolo spotřebiče
* Objem nádoby 0,6 l
* 2 kartáčky pro vysávání rohů
* Rozměry výrobku: 360 x 80mm, skutečná výška robota při vysávání 92 mm

Vytyčování kurzu k čistotě

Pod konferenčním stolkem, kolem pohovky a předsíní do další místnosti – NaviBot pomocí systému Visionary Mapping™ vytyčí optimální trasu po vaší domácnosti. Vysavač pomocí zabudované kamery s frekvencí 30 snímků za sekundu zdokumentuje půdorys vašeho bytu a zapamatuje si nejlepší možnou trasu pro vysávání. NaviBot také vždy přesně ví, kde se nachází a kam míří. Je dokonce tak inteligentní, že kdyby se musel vrátit do nabíjecí stanice, bude po krátkém nabíjení pokračovat z místa, kde skončil. Navrhli jsme jej tak, aby byl skvělý a aby také nechával vaši podlahu ve skvělém stavu.

Zvládne zvířecí chlupy, vlákna a další nečistoty

NaviBot možná vypadá jako domácí zvířátko, ale ve skutečnosti je navržen tak, aby se vypořádal se zvířecími chlupy. Nemluvě o prachu, špíně, drobcích a dalších nečistotách. Díky inovativnímu hlavnímu kartáči a rotujícím postranním kartáčkům, které se nebojí úporných zvířecích chlupů, zanechá NaviBot vaši podlahu v naprosté čistotě. Zachytí také až 0,6 l prachu, přičemž pomocí omyvatelného filtru HEPA odfiltruje jemné částečky, které mohou vyvolávat příznaky alergie a astmatu. Máte-li domácí zvíře, vysavač si vás získá patentovaným systémem Pet Hair Care společnosti Samsung. NaviBot bez potíží sbírá chlupy a vlákna a zároveň zabraňuje jejich namotání na kartáče, čímž zajišťuje svou užitečnost po mnoho dalších let.

Rozpoznává překážky, chrání cennosti

NaviBot je vybaven 37 čidly, pomocí nichž automaticky rozpozná vaše cennosti, ať je to vzácný koberec, nábytek nebo vaše oblíbené elektronické vybavení, a ochrání je i sám sebe. Díky třem čidlům srázu rozpozná okraje schodů a dalších povrchů, takže nespadne a nerozbije se. Je také vybaven třemi čidly proti namotání, díky kterým se automaticky uvolní z kabelů nebo kobercových třásní, které mu přijdou do cesty. A pokud NaviBot zvednete nebo se převrátí, jeho čidlo zvednutí jej automaticky vypne a zajistí tak vaši bezpečnost.

* robot Samsung SR8850
* Dokovací stanice pro automatické dobíjení
* 2 x virtuální zeď
* 1 náhradní kartáček
* 1 náhradní filtr
* 2 boční kartáčky
* 1 čistič kartáčů

Přizpůsobení metody úklidu podle vašich potřeb

Robotický vysavač je praktický již sám o sobě, ale NaviBot navíc nabízí různé úklidové režimy, s jejichž pomocí se vypořádá se všemi druhy nepořádku: automatický, maximální, ruční, bodový a okrajový. V okrajovém režimu pomocí rotujících postranních kartáčků vyčistí podlahu podél stěn a na dalších těžko dostupných místech. NaviBot můžete před svým odchodem z bytu nastavit na odložený start, aby začal pracovat o několik hodin později.

Ví, kde uklízet a kde ne

Pomůcka Virtual Guard™ nabízí dvě praktické možnosti, jak chránit vaše prostory. Stisknutím tlačítka můžete aktivovat virtuální zábranu, která NaviBotu nedovolí vstoupit do míst, kde může být cenný nábytek, pelíšek domácího zvířete nebo cokoli jiného, od čeho se má NaviBot držet stranou. Nebo můžete zvolit režim Virtual Guard. NaviBot pak vyčistí jednu místnost, pak další a potom zase další, to vše v zadaném pořadí.

Automatické vyrovnávání

Máte nerovnou podlahu? Leží vám na podlaze kabely? Buďte bez obav. NaviBot je bez potíží překoná. Díky silným kolečkům zvládne překážky vysoké až 1,5 cm a stále bude při vysávání podávat skvělý výkon.

Samsung SR8845 NaviBot + DÁREK

Komentáře jsou u tohoto článku zakázány.