CleanMate QQ-1
cena od
3.990,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač CleanMate QQ-1

Základní popis

Robotický vysavač CleanMate QQ-1 je vybaven 3-fázovým systémem úklidu, během kterého vysává, kartáčuje a desinfikuje. Tím zajistí úklid běžných domácích podlah. Uklízecí systém vysavače CleanMate QQ-1 zajistí úklid celé podlahy díky 5-ti různým pohybovým módům. Snadno uklidí těžko přístupná místa (rohy místnosti, pod nábytkem), vyhne se schodům. Vysavač CleanMate QQ-1 je vybaven hlavním rotačním kartáčem, který vysbírá větší nečistoty, chlupy, vlasy a prach z uklízené podlahy. Na boku vysavače je umístěn rotační kartáček, který vymete veškerý prach a špínu podél rohů stěn. Sací otvor se speciální stěrkou se postarají o vysání špíny do plastové nádobky.

Technická specifikace CleanMate QQ-1:

* Rozměry (průměr x výška): 35 x 9 cm
* Hmotnost: 2,7 kg
* Doba nabíjení: 3 – 3,5 hodiny
* Baterie: NiMh, 2500 mAh
* Výdrž baterie: 70-80 minut při plném nabití
* Rychlonabíječ: 22 Vdc, 1000 mA
* Nabíjecí stanice: Ne
* Filtrace: 1 filtr
* Senzory proti pádu ze schodů: Ano
* Nárazník: dotykový nešpinící
* Dálkové ovládání: Ano
* Životnost UV: 6 000 hodin
* Životnost baterie: >500 dobíjecích cyklů
* Hlučnost : 79 dB

Robotický vysavač CleanMate QQ-1 je vybaven 3-fázovým systémem úklidu, během kterého vysává, kartáčuje a desinfikuje. Tím zajistí úklid běžných domácích podlah. Uklízecí systém vysavače CleanMate QQ-1 zajistí úklid celé podlahy díky 5-ti různým pohybovým módům. Snadno uklidí těžko přístupná místa (rohy místnosti, pod nábytkem), vyhne se schodům.

Učinné kartáče
Vysavač CleanMate QQ-1 je vybaven hlavním rotačním kartáčem, který vysbírá větší nečistoty, chlupy, vlasy a prach z uklízené podlahy. Na boku vysavače je umístěn rotační kartáček, který vymete veškerý prach a špínu podél rohů stěn. Sací otvor se speciální stěrkou se postarají o vysání špíny do plastové nádobky.

Výška vysavače CleanMate QQ-1
Kompaktní tvar a malá výška umožňují, aby CleanMate QQ-1 uklízel také pod nábytkem jako jsou postele, skříně a další, tedy v místech, do kterých jste se při běžném úklidu dostali jen velmi těžko a drží se zde velké množství prachu. Tím se výrazně sníží prašnost v místnosti a to je velmi důležité pro alergiky.

CleanMate nádobka na prach
Ve vysavači CleanMate QQ-1 je umístěna velmi praktická vymývatelná průhledná nádobka na prach a vymývatelný prachový filtr, tudíž vysavač nepotřebuje papírové sáčky na prach. Z horní strany vysavače je umístěno okénko, díky kterému máte okamžitý přehled o plnosti prachové nádobky.

CleanMate vůně
Dalším doplňkem, který vysavač CleanMate QQ-1 nabízí, je prostor pro umístění tuhé vůně, která při úklidu příjemně provoní vzduch v celé uklízené místnosti.

CleanMate UV desinfikuje
CleanMate QQ-1 má zabudované UV desinfekční světlo. Desinfekční světlo je vhodné používat v průběhu uklízení ke zničení bakterií.

CleanMate dálkový ovladač
Příjemným doplňkem vysavače je kompaktní dálkový ovladač, kterým můžete vysavač navigovat, nastavit dobu uklízení, zvolit třeba pouze jeden z pěti pohybových módů, zapnout UV světlo a nebo ukončit práci vysavače dřív, než je nastavená doba.

Kontrolní panel vysavače CleanMate QQ-1
Přehledný a jednoduchý kontrolní panel umístěný na horní straně vysavače Vám ukáže nastavenou dobu uklízení, v jakém stavu je baterie a nebo zda jste zapnuli UV světlo. Pomocí kontrolního panelu můžete také vysavač ovládat.

Tento model se liší od ostatních robotických vysavačů CleanMate QQ-2 a CleanMate QQ-2L tím, že nemá dobíjecí základnu, tím pádem po úklidu nikam nezajíždí a je potřeba ho manuálně po vybití nabít pomocí adaptéru.

CleanMate QQ-1 neni určen na vysávání koberců, ale pouze na tvrdé povrchy.

Obsah balení CleanMate QQ-1:

* vysavač
* baterie
* rychlonabíječka
* 2 x prachový filtr
* boční katáček
* dálkový ovladač
* český návod

Příslušenství k robotickému vysavači CleanMate QQ-1 naleznete v sekci Příslušenství.