iRobot Roomba 625
cena od
14 989,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
iRobot Roomba 625 Professional

Základní popis

iRobot Roomba 625 Professional je vrchol naší technologie. Jako jediný zástupce 6-kové řady disponuje unikátním softwarem pro dokonalý úklid malých tak i opravdu velkých prostor. Roomba 625 Professional má jedinečný exkluzivní design s metalízovým lakem, barevné provedení se hodí do každého interiéru, jelikož se jedná o velmi příjemnou kombinaci barev.

Technická specifikace:

Časové programování
Virtual Wall Lighthouse – 2x (další lze dokoupit)
Wireless Command Center
Procesor prestižní značky ARM
38 různých senzorů pro orientaci
Úklid parket, lina, koberců a tvrdých ploch
Adaptivní Cleaning Head Module
Inteligentní systém protiběžných kartáčů
Inteligentní systém Side Brush
Aktivní detekce nečistot – SONORO
Nárazníky se zpomaleným dotykem
ANTITANGLE systém
Filtrační systém z mikrovláken
Pet kit – Pet zásobník
Nabíjecí stanice Home Base
Externí napájecí zdroj
Vysoká kapacita baterie Ni-Mh, 3000 mAh
Doba nabíjení 3 hodiny
Spotřeba při nabíjení max 30W
Spotřeba Stand by max 2W
Hlučnost <60dB
Doporučeno na 4 pokoje a více, pro členitější prostory bytů
Rozměry 330 x 80 mm, celková výška robota 93 mm
Hmotnost 3,6 Kg

Hlavní přednosti Roomby 625:

• Nejchytřejší systém vysávání iAdapt
• Inteligentní čistící hlava (Cleaning Head)
• Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn (Side Brush)
• Aktivní detekce nečistot (Dirt Detect)
• Nárazníky se zpomaleným dotykem
• Systém proti zamotání (ANTITANGLE)
• Filtrační systém z mikrovláken
• Nabíjecí stanice (Home Base)
• Nízká hlučnost
• 2 x virtuální zeď s majákem
• Pokročilé dálkové ovládání (Wireless Command Center)
• Časové programování
• jedinečná funkce MAX pro maximální úklid
• jako jediná 6-kové řady disponuje unikátním softwarem pro dokonalý úklid malých tak i opravdu velkých prostor

Robotický vysavač iRobot Roomba 625 Professionals:

Tak předně, není robotický vysavač jako robotický vysavač. Na českém trhu najdete spoustu robotických vysavačů, které však nemají s robotickým chováním nic společného. Možná to máte jinak, my však chápeme robotiku jako velmi komplexní technologii, která napodobuje lidské myšlení neboli stojí na rozvoji tzv. umělé inteligence. Přístroj uměle inteligentní pouze slepě nevykonává předem definované příkazy, ale dokáže upravovat své chování na základě aktuálních podmínek.

V případě robotických vysavačů to znamená, že se tupě nepohybuje od stěny ke stěně, ale bere v potaz tvar, velikost a vůbec charakter místnosti a podle toho dynamicky upravuje své chování a tím pádem i způsob úklidu. Robotické vysavače iRobot nejsou hloupými automaty a na rozdíl od drtivé většiny konkurentů během úklidu přemýšlí. iRobot tento systém umělé inteligence pojmenoval iAdapt a dal do vínku všem svým výtvorům bez ohledu na řadu a označení. Ať si tedy pořídíte kterýkoliv vysavač iRobot, bude díky iAdaptu myslet.

Tím se dostáváme k dalšímu klíčovému bodu, který jednoduše říká, že iRobot je a bude vždycky iRobot.

Roomba 625 jako jediný má na svém nárazníku integrovaný tlumič nárazu. Ten zcela eliminuje jakékoliv poškození prvku Vašeho interiéru.

Pořiďte si nejnadupanější verzi 625 a dostanete maximální výbavu zahrnující Roombu, trojici virtuálních majáků, náhradní kartáčky, dva filtry a k tomu pokročilé dálkovém ovládání s označením Wireless Command Center (takový centrální pult na zadávání příkazů vysavači). Díky dálkovému ovládání si můžete z vysávání udělat příjemnou relaxační činnost.

Představte si sebe na sedačce v obýváku, jak pomocí tlačítek dálkového ovladače směřujete Roombu tam, kde tušíte nejvíce prachu a nečistot. V mezičase si střihnete menší slalom, povozíte na Roombě kočku nebo si třeba dovezete něco na osvěžení. Fantazii se v tomto směru meze nekladou. Tohle všechno vás čeká s Roombou 581, ovšem zmíněná krása iRobotu spočívá v tom, že i základní verze 521 se s tou nejvyšší 581 shoduje v klíčových vlastnostech.

Tak třeba že uvnitř Roomby vždycky pracuje výkonný procesor prestižní značky ARM, že se pokročilá čistící hlava dokáže dokonale přizpůsobit různým povrchům, že se vysavač díky systému Antitangle nikdy nezamotá do kabelů nebo střapců koberce či dokáže díky bočnímu kartáčku Side Brush pečlivě vyčistit prostor podél stěn. Hlavně však každý, ale úplně každý model iRobot řídí nejchytřejší systém vysávání iAdapt. Ten dokáže doslova neskutečné věci.

iAdapt v reálném časem, to znamená v průběhu vysávání, díky 38 zabudovaným senzorům neustále vyhodnocuje podmínky v místnosti, a to až 67 krát za sekundu. Pokud narazí na nějakou skutečnost vyžadující úpravu vysávacího programu, díky 40ti předdefinovaným pohybům změní trajektorii vysávání a tím zajistí maximálně efektivní úklid.

Zní to možná příliš vědecky, ale ono to věřte nebo ne, vědecké je. Když třeba takový systém Dirt Detect zaznamená na koberci silně znečištěné místo, iAdapt zařídí, aby se mu Roomba pořádně věnovala. Jako výsledek vysavač krouží na znečištěném místě, dokud není čisté.

A tak fungují všechny modely iRobot. Chcete-li maximální komfort, na který si mimochodem rychle zvyknete, pořiďte si model 625 Professional. Nejlépe vybavený, vyšší model než 581 a hlavně s bohatým příslušenstvím.

Obsah balení:

1ks robot irobot roomba 625
1ks Pet kit – Pet zásobník
2ks virtuální stěny s funkcí litghouse
2ks štětinový kartáč (1ks v robotu)
2ks gumový kartáč (1ks v robotu)
2ks boční kartáček (1ks v robotu)
2ks filtru(1ks v robotu)
čístící set pet kit

Příslušenství k robotickému vysavači iRobot Roomba 625 naleznete v sekci Příslušenství.

Komentáře