581-PET
cena od
12 489,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
iRobot Roomba 581 PET

Základní popis

SUPER AKCE – Nejlépe vybavený model řady iRobot Roomba 581 + velkokapacitní zásobník (zásobník PET) !!! Nejlépe vybavený model řady ROOMBA. ROOMBA 581 má všechny nadstandardní funkce a příslušenství již v základní výbavě a navíc balení obsahuje Wireless Command Center (dálkový ovladač). Úklid s tímto robotem pro Vás bude opravdu bezstarostnou záležitostí. Funguje zcela automaticky, Vaším jediným úkolem je robota poprvé naprogramovat, o zbytek se robot postará sám.

Technická specifikace:

* Časové programování
* Virtual Wall Lighthouse – 3x (další lze dokoupit)
* Wireless Command Center
* Procesor prestižní značky ARM
* 38 různých senzorů pro orientaci
* Úklid parket, lina, koberců a tvrdých ploch
* Adaptivní Cleaning Head Module
* Inteligentní systém protiběžných kartáčů
* Inteligentní systém Side Brush
* Aktivní detekce nečistot – SONORO
* Nárazníky se zpomaleným dotykem
* ANTITANGLE systém
* Filtrační systém z mikrovláken
* Pet kit – Pet zásobník
* Nabíjecí stanice Home Base
* Externí napájecí zdroj
* Vysoká kapacita baterie Ni-Mh, 3000 mAh
* Doba nabíjení 3 hodiny
* Spotřeba při nabíjení max 30W
* Spotřeba Stand by max 2W
* Hlučnost <60dB
* Doporučeno na 4 pokoje a více, pro členitější prostory bytů
* Rozměry 330 x 80 mm, celková výška robota 93 mm
* Hmotnost 3,6 Kg

Robotický vysavač iRobot Roomba 581 PET:

Nejlépe vybavený model řady ROOMBA. ROOMBA 581 má všechny nadstandardní funkce a příslušenství již v základní výbavě a navíc balení obsahuje Wireless Command Center (dálkový ovladač). Úklid s tímto robotem pro Vás bude opravdu bezstarostnou záležitostí. Funguje zcela automaticky, Vaším jediným úkolem je robota poprvé naprogramovat, o zbytek se robot postará sám.

Robotický vysavač Roomba využívá citlivou technologii čištění iAdapt™ – vyspělý systém softwaru a senzorů. Díky technologii iAdapt může robotický vysavač Roomba aktivně monitorovat čištěné prostředí 67krát za sekundu a reagovat více než 40 různými pohyby, aby místnost důkladně a efektivně vyčistil.

Pro Vaše maximální pohodlí má ROOMBA 581 v základním balení Wireless Command Centrer, které funguje na bázi radiového signálu a tudíž na stejném principu jako dálkově ovládaná autíčka. Pro radiové vlnění neplatí pravidlo přímého dosahu, jak je tomu u ovladačů na bázi infračervených paprsků, a tak můžete robota ovládat dokonce i z vedlejší místnosti. Uvidíte, že Vás ovládání robota bude bavit.

Na rozdíl od konkurence se jedná o opravdového robota, který zcela sám dokáže perfektně uklidit za Vás a šetří tak Váš čas i energii. Sám se rozhoduje a sám ví, jak má uklidit. Moc dobře ví, kde již uklidil a kam se musí ještě vrátit. ROOMBA sama pozná, kdy je úklid hotový a funguje automaticky. Její pohyb zprvu vypadá jako nahodilý, avšak zdání klame. ROOMBA má pro pohyb a orientaci v prostoru dokonalý systém. Díky nejmodernější technologii pracuje samostatně, efektivně a chytře. Je inteligentní, pečlivá a samostatná. iRobot pracuje na principu pokročilé umělé inteligence. Svůj pohyb a chování přizpůsobuje okolním podmínkám 67krát za vteřinu.

Obratně se vyhýbá překážkám, schodům, lehce přejíždí mezi různými typy podlah a snadno uklízí i těžko přístupná místa jako jsou rohy místností, lišty a prostor pod nábytkem. Není zcela důležité znát přesný princip robota, avšak je důležité vědět, že ROOMBA uklidí vždy perfektně. Nejedná se o nahodilý pohyb, ale opravdu o dokonalou orientaci v prostoru.

Pohyb a orientaci prostoru ROOMBY považujeme za takřka dokonalé, dosahuje neuvěřitelných výsledků 99% pokrytí plochy a zanechává za sebou naprosto čistou podlahu.

V základní výbavě tohoto modelu jsou 3 kusy Virtual Wall Lighthouse pro dokonalé vymezení uklízeného prostoru. Robota „uzamkne“ v jediné místnosti a pustí jej do další teprve v okamžiku, kdy je místnost dokonale uklizená. Tento systém zefektivní orientaci robota a urychlí cyklus úklidu. Dále balení obsahuje Wireless Command Center a stejně jako u ostatních modelů také Home Base dobíjecí stanice, externí napájecí zdroj, vysokokapacitní baterii a náhradní příslušenství

Jak Funguje iRobot Roomba 581 PET:
iRobot ROOMBA 581 je opravdový robot. Sám se rozhoduje a sám ví, jak má uklidit. Moc dobře ví, kde již uklidil a kam se musí ještě vrátit. Roomba sama pozná, kdy je úklid hotový a funguje zcela automaticky. Zvlášť tmavá podlaha může zhoršit funkci senzoru schodů. Na zcela černých podlahách robot nemusí fungovat.

Její pohyb zprvu vypadá jako nahodilý, avšak zdání klame. Roomba má pro pohyb a orientaci v prostoru dokonalý systém. Výsledkem je pokrytí 99% uklizené plochy. Díky nejmodernější technologii pracuje samostatně, efektivně a chytře. Je inteligentní, pečlivá a samostatná. iRobot pracuje na principu pokročilé umělé inteligence.

Každý jeho pohyb je předem promyšlený, jeho činnost probíhá systematicky a nikoli zcela náhodně, jak je tomu u konkurenčních produktů. Svůj pohyb a chování přizpůsobuje okolním podmínkám 67krát za vteřinu. ROOMBU 581 lze také časově programovat. Nastaví se čas a den úklidu a robot začne uklízet i bez Vás.

Patentovaný systém proti sobě rotujících kartáčů zajišťuje velmi vysokou účinnost úklidu. Každý kartáč se navíc točí jinou rychlostí. Hlavní kartáč (Bristle Brush) má rychlost otáčení 1000 ot./min., pomocný kartáč (Flexible Brush) 1600 ot. /min. Postranní kartáč (Side Brush) vymetá nečistoty z rohů místností pod sebe, kde jsou vysávány hlavním a pomocným kartáčem. Nejmenší částice, jako jsou prach a alergeny, odstraňuje stěrka pomocí účinného sacího motoru a jsou zachyceny v unikátním filtrovacím systému, který zachytí i alergeny jako pyl a prach.

Robot se v prostoru orientuje pomocí 38 různých senzorů. Kromě detektorů silně znečištěných míst disponuje nárazníkem se zpomaleným dotykem. Infračervenými paprsky registruje blížící se stěnu, zpomalí a zabrání prudkému nárazu. Pomocí dalších senzorů rozeznává výškové rozdíly a například tak nehrozí pád ze schodů. Při vybití baterie, po příkazu člověka nebo po skončení úklidu se robot automaticky vrací na svoji základnovou stanici Home Base.

Pomocí systému Virtual Wall lze vymezit uklízený prostor a ohraničit jednotlivé místnosti. Oproti modelům Roomba 520, 534 Pet, 555, 563 Pet disponuje model ROOMBA 581 systémem Virtual Wall Lighthouse, který robota „uzamkne“ v jediné místnosti a pustí jej do další teprve v okamžiku, kdy je první místnost dokonale uklizená. Tento systém zefektivní orientaci robota a urychlí cyklus úklidu. Oba systémy fungují na principu neviditelné zdi, za niž se robot nedostane.

U systému Virtual Wall Lighthouse se neviditelná zeď přeruší v okamžiku, kdy první místnost robot shledá za uklizenou. Můžeme tak místnosti rozdělit nebo od sebe oddělit.

Pomocí programu SPOT pro lokální úklid je zajištěn úklid vytipovaného místa o velikosti cca 1 m2. K zabránění uvíznutí robota v kabelech slouží program ANTITANGLE.

Rozměry robotů byly navrženy tak, aby vyhovovaly typizovanému evropskému nábytku. iRobot tak bez obtíží uklízí i těžko přístupná místa.

Robot také disponuje systémem úniku ze svízelné situace. Pokud se robot dostane do nestandardní situace, tak je na takové okamžiky skvěle vybaven. Má nespočet naprogramovaných režimů, které ho vždy s problémové situace dostanou. Proto nenajdete ROOMBU někde uvíznutou.

Obsah balení:

Obsah balení:

1x iRobot Roomba 581
1x Standardní vakuový zásobník
1x velkokapacitní zásobník (zásobník PET)
3x Virtual Wall Lighthouse
1x Home Base
1x Napájecí zdroj
1x Cleaning tool – prořezávací nůž
2x Side Brush (včetně toho v robotu)- boční kartáček
2x Bristle Brush (včetně toho v robotu)- hlavní štětinový kartáč
2x Flexible Brush (včetně toho v robotu)- hlavní gumový kartáč
1x Náhradní Filtry
1x Wireless Command Center – dálkové ovládání
NAVÍC – Pet kit – Pet zásobník – velkokapacitní zásobník
1x český návod

Příslušenství k robotickému vysavači iRobot Roomba 581 PET naleznete v sekci Příslušenství.

Komentáře k to “iRobot Roomba 581 PET”

 1. Ivo Snevajs napsal:

  Vysavac pracuje k plne spokojenosti.
  Po roce provozu „odesly stetinky“ (jedna ze tri), ktere vsak nejsou soucasti nahradnich dilu.

  Kde se daji objednat?

  Diky za informaci.

  Ivo Snevajs

Komentáře