iRobot Roomba 563 PET
cena od
10 989,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
iRobot Roomba 564 Pet

Základní popis

iRobot Roomba 564 Pet slouží stejně jako ostatní modely Roomba k dokonalému úklidu podlah všech typů. iRobot Roomba 564 Pet lze ovládat i přes iR dálkový ovladač. Robot lze ovládat jak autíčko na ovládání. Děti si budou hrát a zároveň uklízet. Tento model je určený na úklid nepořádku po zvířecích mazlíčcích a to díky Pet kitu, který je součástí balení. Robotický vysavač iRobot Roomba 564 Pet využívá citlivou technologii čištění iAdapt™ – vyspělý systém softwaru a senzorů. Díky technologii iAdapt může robotický vysavač Roomba aktivně monitorovat čištěné prostředí 67krát za sekundu a reagovat více než 40 různými pohyby, aby místnost důkladně a efektivně vyčistil.

Technická specifikace:

* Pet kit – Pet zásobník, čístící sada
* Časové programování
* Auto Virtual Wall – 2x (další lze dokoupit)
* Procesor prestižní značky ARM
* 38 různých senzorů pro orientaci
* Úklid parket, lina, koberců a tvrdých ploch
* Adaptivní Cleaning Head Module
* Inteligentní systém protiběžných kartáčů
* Inteligentní systém Side Brush
* Aktivní detekce nečistot – SONORO
* Nárazníky se zpomaleným dotykem
* ANTITANGLE systém
* Filtrační systém z mikrovláken
* IR Remote Control (lze dokoupit)
* Nabíjecí stanice Home Base
* Externí napájecí zdroj
* Vysoká kapacita baterie Ni-Mh, 3000 mAh
* Doba nabíjení 3 hodiny
* Spotřeba při nabíjení max 30W
* Spotřeba Stand by max 2W
* Hlučnost <60dB
* Rozměry 330 x 80 mm, celkový výška robota 93 mm
* Hmotnost 3,6 Kg

iRobot Roomba 564 Pet slouží stejně jako ostatní modely Roomba k dokonalému úklidu podlah všech typů.

iRobot Roomba 564 Pet lze ovládat i přes iR dálkový ovladač. Robot lze ovládat jak autíčko na ovládání. Děti si budou hrát a zároveň uklízet. Tento model je určený na úklid nepořádku po zvířecích mazlíčcích a to díky Pet kitu, který je součástí balení.

Robotický vysavač iRobot Roomba 564 Pet využívá citlivou technologii čištění iAdapt™ – vyspělý systém softwaru a senzorů. Díky technologii iAdapt může robotický vysavač Roomba aktivně monitorovat čištěné prostředí 67krát za sekundu a reagovat více než 40 různými pohyby, aby místnost důkladně a efektivně vyčistil.

Pet kit obsahuje Pet velkokapacitní zásobník a Extra Cleaning Tool pro snadné čistění. Obsahem balení je také klasický vakuový zásobník.

Model iRobot Roomba 564 Pet byl speciálně navržen pro úklid domácností se zvířecími mazlíčky. Už Vás nebaví denně vysávat chlupy Vašeho pejska? Pořiďte si opravdového specialistu na tento typ úklidu, který se o to vždy dokonale a spolehlivě postará.

ROOMBA 564 Pet je vybavena speciálním zásobníkem, díky kterému se z hloubky koberců mnohem snadněji odstraní zvířecí chlupy. Součástí základního vybavení je speciální zásobník, standardní zásobník na nepořádek a náhradní sada kartáčů. Veškerý nepořádek je filtrován přes extra výkonný filtr, který zachytí prach, alergeny i ostatní nežádoucí drobný odpad.

Stejně jako modely 555 a 581 produktů iRobot je i iRobot Roomba 564 Pet časově programovatelná a dále disponuje také na funkci Auto Virtual Wall, vymezení vybraného prostoru.

Na rozdíl od konkurence se jedná o opravdového robota, který zcela sám dokáže perfektně uklidit za Vás a šetří tak Váš čas i energii. Sám se rozhoduje a sám ví, jak má uklidit. Moc dobře ví, kde již uklidil a kam se musí ještě vrátit. Roomba sama pozná, kdy je úklid hotový a funguje zcela automaticky. Její pohyb zprvu vypadá jako nahodilý, avšak zdání klame. Roomba má pro pohyb a orientaci v prostoru dokonalý systém. Díky nejmodernější technologii pracuje samostatně, efektivně a chytře. Roomba je inteligentní, pečlivá a samostatná. iRobot pracuje na principu pokročilé umělé inteligence.

Obratně se vyhýbá překážkám, schodům, lehce přejíždí mezi různými typy podlah a snadno uklízí i těžko přístupná místa jako jsou rohy místností, lišty a prostor pod nábytkem. Není zcela důležité znát přesný princip robota, avšak je důležité vědět, že ROOMBA uklidí vždy perfektně. Nejedná se o nahodilý pohyb, ale o opravdu o dokonalou orientaci v prostoru.

Pohyb a orientaci v prostoru u ROOMBY považujeme za takřka dokonalé, protože dosahuje neuvěřitelných výsledků 99% pokrytí plochy a zanechává za sebou naprosto čistou podlahu.

ROOMBA 564 Pet na jedno dobití zvládne bezproblémově uklidit až 3-4 místnosti .

Jak Funguje iRobot Roomba 564 PET:

iRobot ROOMBA 564 Pet je opravdový robot. Sám se rozhoduje, sám ví, jak má uklidit. Moc dobře ví, kde již uklidil a kam se musí ještě vrátit. Roomba sama ví, kdy je úklid hotový. Zvlášť tmavá podlaha může zhoršit funkci senzoru schodů. Na zcela černých podlahách robot nemusí fungovat.

Každý jeho pohyb je předem promyšlený, jeho činnost probíhá systematicky a nikoli zcela náhodně, jak je tomu u konkurenčních produktů.

ROOMBA 564 Pet lze také časově programovat. Nastaví se čas a den úklidu a robot začne uklízet i bez Vás.

Patentovaný systém proti sobě rotujících kartáčů zajišťuje překvapivě vysokou účinnost. Každý kartáč se navíc točí jinou rychlostí. Hlavní kartáč (Bristle Brush) má rychlost otáčení 1000 ot. /min., pomocný kartáč (Flexible Brush) 1600 ot. /min. Postranní kartáč (Side Brush) vymetá nečistoty z rohů místností pod sebe, kde jsou vysávány hlavním a pomocným kartáčem.

Nejmenší částice jako jsou prach a alergeny odstraňuje stěrka pomocí účinného sacího motoru a jsou zachyceny v unikátním filtrovacím systému, který zachytí i alergeny (pyl, prach)

Robot se orientuje v prostoru pomocí 38 různých senzorů. Kromě detektorů silně znečištěných míst disponuje infračervenými paprsky, s nimiž registruje blížící se stěnu, zajistí zpomalení pohybu a zabrání nárazu. Pomocí dalších senzorů rozeznává výškové rozdíly a nehrozí tak pád např. ze schodů. Při vybití baterie nebo po skončení úklidu se robot automaticky vrací na svoji základovou stanici Home Base.

Pomocí systému Auto Virtual Wall lze vymezit uklízený prostor a ohraničit jednotlivé místnosti.

Program SPOT pro lokální úklid je zajištěn úklid vytipovaného místa o velikosti cca 1 m2. K zabránění uvíznutí robota v kabelech slouží program ANTITANGLE.

Rozměry robotů byly navrženy tak, aby vyhovovaly typizovanému evropskému nábytku. iRobot tak bez obtíží uklízí i těžko přístupná místa.

Robot také disponuje systémem úniku ze svízelné situace. Pokud se robot dostane do nestandardní situace, tak je na takové okamžiky skvěle vybaven. Má nespočet naprogramovaných režimů, které ho vždy s problémové situace dostanou. Proto nenajdete ROOMBU někde uvíznutou.

Obsah balení:

* 1x iRobot Roomba 564 Pet
* 1x Pet kit – Pet zásobník, Pet čístící sada
* 1x Standardní vakuový zásobník
* 2x Auto Virtual Wall
* 1x Home Base
* 1x Dobíjecí baterie Ni-Mh, 3000 mAh
* 2x Side Brush (včetně toho v robotu)- boční kartáček
* 2x Bristle Brush (včetně toho v robotu)- hlavní štětinový kartáč
* 2x Flexible Brush (včetně toho v robotu)- hlavní gumový kartáč
* 2x Náhradní Filtry
* 1x Cleaning Tool – prořezávací nůž
* 1x český návod

Příslušenství k robotickému vysavači iRobot Roomba 564 Pet naleznete v sekci Příslušenství.

Komentáře