iRobot Roomba 555 + DÁREK
cena od
9 989,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
iRobot Roomba 555

Základní popis

iRobot Roomba 555 slouží stejně jako ostatní modely iRobot Roomba k dokonalému úklidu podlah všech typů. Uklidí za Vás díky umělé inteligenci všechen nepořádek z Vašich podlah jako je prach, špína, drobky, vlasy nebo chlupy. Unikátní filtrovací systém navíc spolehlivě zachytí prach, pyl a ostatní alergenní látky. Postranní flexi kartáč vymetá nepořádek z rohu a zároveň leští obvodové lišty. Robotický vysavač iRobot Roomba 555 využívá citlivou technologii čištění iAdapt™ – vyspělý systém softwaru a senzorů. Díky technologii iAdapt může robotický vysavač Roomba aktivně monitorovat čištěné prostředí 67krát za sekundu a reagovat více než 40 různými pohyby, aby místnost důkladně a efektivně vyčistil.

Technická specifikace:

* Časové programování
* Auto Virtual Wall – 1x (lze dokoupit další)
* Procesor prestižní značky ARM
* 38 různých senzorů pro orientaci
* Úklid parket, lina, koberců a tvrdých ploch
* Adaptivní Cleaning Head Module
* Inteligentní systém protiběžných kartáčů a boční kartáček
* Inteligentní systém Side Brush
* Aktivní detekce nečistot – SONORO
* Nárazníky se zpomaleným dotykem
* ANTITANGLE systém
* Filtrační systém z mikrovláken
* IR Remote Control (lze dokoupit)
* Nabíjecí stanice Home Base
* Externí napájecí zdroj
* Vysoká kapacita baterie Ni-Mh, 3000 mAh
* Doba nabíjení 3 hodiny
* Spotřeba přin abíjení max 30W
* Spotřeba Stand by max 2W
* Hlučnost <60dB
* Rozměry 330 x 80 mm, celkový výška robota 93 mm
* Hmotnost 3,6 Kg

iRobot Roomba 555 slouží stejně jako ostatní modely iRobot Roomba k dokonalému úklidu podlah všech typů.

Uklidí za Vás díky umělé inteligenci všechen nepořádek z Vašich podlah jako je prach, špína, drobky, vlasy nebo chlupy. Unikátní filtrovací systém navíc spolehlivě zachytí prach, pyl a ostatní alergenní látky. Postranní flexi kartáč vymetá nepořádek z rohu a zároveň leští obvodové lišty.

Robotický vysavač iRobot Roomba 555 využívá citlivou technologii čištění iAdapt™ – vyspělý systém softwaru a senzorů. Díky technologii iAdapt může robotický vysavač Roomba aktivně monitorovat čištěné prostředí 67krát za sekundu a reagovat více než 40 různými pohyby, aby místnost důkladně a efektivně vyčistil.

Na rozdíl od konkurence se jedná o opravdového robota, který zcela sám dokáže perfektně uklidit za Vás a šetří tak Váš čas i energii. Sám se rozhoduje a sám ví, jak má uklidit. Moc dobře ví, kde již uklidil a kam se musí ještě vrátit. Roomba sama ví, kdy je úklid hotový a funguje automaticky. Její pohyb zprvu vypadá jako nahodilý, avšak zdání klame. Roomba má pro pohyb a orientaci v prostoru dokonalý systém. Díky nejmodernější technologii pracuje samostatně, efektivně, chytře. Je inteligentní, pečlivá a samostatná. iRobot pracuje na principu pokročilé umělé inteligence.

Obratně se vyhýbá překážkám, schodům, lehce přejíždí mezi různými typy podlah a snadno uklízí i těžko přístupná místa jako jsou rohy místností, lišty nebo prostor pod nábytkem. Není zcela důležité znát přesný princip robota, avšak je důležité vědět, že Roomba uklidí vždy perfektně. Nejedná se o nahodilý pohyb, ale opravdu o dokonalou orientaci v prostoru.

Pohyb a orientaci v prostoru u ROOMBY považujeme za takřka dokonalé, dosahuje neuvěřitelných výsledků 99% pokrytí plochy a zanechává za sebou naprosto čistou podlahu.

iRobot Roomba 555 disponuje systémem Auto Virtual Wall pro vymezení, který robota „uzamkne“ v jediné místnosti.

Pro Vaše maximální pohodlí je iRobot Roomba 555 oproti modelu iRobot Roomba 520 vylepšena o funkci časového programování. Nastavte Vašeho robota na konkrétní datum i čas úklidu, přidejte funkci pravidelného opakování a úklid Vašeho domova bude vždy zajištěn zcela automaticky i bez Vaší přítomnosti. Robot odvede svou práci za Vás bez Vás. Doma už bude jen uklizeno.

iRobot Roomba 555 na jedno dobití zvládne bezproblémově uklidit až 3-4 průměrně velké pokoje.

iRobot Roomba 555 lze také ovládat i přes iR dálkový ovladač. Robot lze ovládat jak autíčko na ovládání. Děti si budou hrát a zároveň uklízet.

Jak Funguje iRobot Roomba 555:

iRobot Roomba 555 je opravdový robot. Sám se rozhoduje, sám ví, jak má uklidit. Moc dobře ví, kde již uklidil a kam se musí ještě vrátit. Roomba sama ví, kdy je úklid hotový. Zvlášť tmavá podlaha může zhoršit funkci senzoru schodů. Na zcela černých podlahách robot nemusí fungovat.

Funguje automaticky. Jeho pohyb zprvu vypadá jako nahodilý, avšak zdání klame.

Roomba má v pohybu a koordinaci v prostoru dokonalý systém. Výsledkem je pokrytí 99% uklizené plochy. Díky nejmodernější technologii pracuje samostatně, efektivně, chytře. Je inteligentní, pečlivá a samostatná. iRobot pracuje na principu pokročilé umělé inteligence.

Každý jeho pohyb je předem promyšlený, jeho činnost probíhá systematicky a nikoli zcela náhodně, jak je tomu u konkurenčních produktů.

iRobot Roomba 555 lze také časově programovat. Nastaví se čas a den úklidu a robot začne uklízet i bez Vás.

Patentovaný systém proti sobě rotujících kartáčů zajišťuje překvapivě vysokou účinnost. Každý kartáč se navíc točí jinou rychlostí. Hlavní kartáč (Bristle Brush) má rychlost otáčení 1000 ot. /min., pomocný kartáč (Flexible Brush) 1600 ot. /min. Postranní kartáč (Side Brush) vymetá nečistoty z rohů místností pod sebe, kde jsou vysávány hlavním a pomocným kartáčem.

Nejmenší částice jako jsou prach a alergeny odstraňuje stěrka pomocí účinného sacího motoru a jsou zachyceny v unikátním filtrovacím systému, který zachytí i alergeny (pyl, prach)

Robot se orientuje v prostoru pomocí 38 různých senzorů. Kromě detektorů silně znečištěných míst disponuje infračervenými paprsky, s nimiž registruje blížící se stěnu, zajistí zpomalení pohybu a zabrání nárazu. Pomocí dalších senzorů rozeznává výškové rozdíly a nehrozí tak pád např. ze schodů. Při vybití baterie nebo po skončení úklidu se robot automaticky vrací na svoji základovou stanici Home Base.

Pomocí systému Auto Virtual Wall lze vymezit uklízený prostor a ohraničit jednotlivé místnosti.

Program SPOT pro lokální úklid je zajištěn úklid vytipovaného místa o velikosti cca 1 m2. K zabránění uvíznutí robota v kabelech slouží program ANTITANGLE.

Rozměry robotů byly navrženy tak, aby vyhovovaly typizovanému evropskému nábytku. iRobot tak bez obtíží uklízí i těžko přístupná místa.

Robot také disponuje systémem úniku ze svízelné situace. Pokud se robot dostane do nestandardní situace, tak je na takové okamžiky skvěle vybaven. Má nespočet naprogramovaných režimů, které ho vždy s problémové situace dostanou. Proto nenajdete ROOMBU někde uvíznutou.

Obsah balení:

* 1x iRobot Roomba 555
* 1x Auto Virtual Wall
* 1x Standardní vakuový zásobník
* 1x Home Base
* 1x Napájecí zdroj
* 1x Dobíjecí baterie Ni-Mh, 3000 mAh
* 1x Side Brush (v robotu) – boční kartáček
* 1x Bristle Brush (v robotu) – hlavní štětinový kartáč
* 1x Flexible Brush (v robotu) – hlavní gumový kartáč
* 1x Filtr (v robotu)
* 1x Cleaning Tool – prořezávací nůž
* 1x český návod

Příslušenství k robotickému vysavači iRobot Roomba 555 naleznete v sekci Příslušenství.

Komentáře