iRobot Roomba 534 PET + DÁREK
cena od
8 489,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
iRobot Roomba 534 Pet

Základní popis

iRobot Roomba 534 Pet je základní, ale přesto vysoce kvalitní a účinný domácí robot, který šetří Váš čas i energii. Robot, který pracuje za Vás, zcela automaticky, spolehlivě a rád. Je určen pro důkladný úklid po domácích mazlíčcích a to díky Pet kitu, který je součástí balení. Pet kit obsahuje Pet velkokapacitní zásobník a Extra Cleaning Tool pro snadné čistění. Obsahem balení je také klasický vakuový zásobník. Robotický vysavač iRobot Roomba 534 Pet využívá citlivou technologii čištění iAdapt™ – vyspělý systém softwaru a senzorů. Díky technologii iAdapt může robotický vysavač Roomba aktivně monitorovat čištěné prostředí 67krát za sekundu a reagovat více než 40 různými pohyby, aby místnost důkladně a efektivně vyčistil.

Technická specifikace:

* Pet kit – Pet zásobník, čístící sada
* Manual Virtual Wall – 1x (další lze dokoupit)
* Procesor prestižní značky ARM
* 38 různých senzorů pro orientaci
* Úklid parket, lina, koberců a tvrdých ploch
* Adaptivní Cleaning Head Module
* Inteligentní systém protiběžných kartáčů
* Inteligentní systém Side Brush
* Aktivní detekce nečistot – SONORO
* Nárazníky se zpomaleným dotykem
* ANTITANGLE systém
* Filtrační systém z mikrovláken
* IR Remote Control (lze dokoupit)
* Nabíjecí stanice Home Base
* Externí napájecí zdroj
* Vysoká kapacita baterie Ni-Mh, 3000 mAh
* Doba nabíjení 3 hodiny
* Spotřeba při nabíjení max 30W
* Spotřeba Stand by max 2W
* Hlučnost <60dB
* Rozměry 330 x 80 mm, celkový výška robota 93 mm
* Hmotnost 3,6 Kg

iRobot Roomba 534 Pet je základní, ale přesto vysoce kvalitní a účinný domácí robot, který šetří Váš čas i energii. Robot, který pracuje za Vás, zcela automaticky, spolehlivě a rád. Je určen pro důkladný úklid po domácích mazlíčcích a to díky Pet kitu, který je součástí balení. Pet kit obsahuje Pet velkokapacitní zásobník a Extra Cleaning Tool pro snadné čistění. Obsahem balení je také klasický vakuový zásobník.

Robotický vysavač iRobot Roomba 534 Pet využívá citlivou technologii čištění iAdapt™ – vyspělý systém softwaru a senzorů. Díky technologii iAdapt může robotický vysavač Roomba aktivně monitorovat čištěné prostředí 67krát za sekundu a reagovat více než 40 různými pohyby, aby místnost důkladně a efektivně vyčistil.

iRobot Roomba 534 Pet Pet je robot „pomocník“, který za Vás díky umělé inteligenci důkladně uklidí všechen nepořádek z Vašich podlah jako je prach, špína, drobky, vlasy nebo chlupy Vašich domácích mazlíčků. Unikátní filtrovací systém navíc spolehlivě zachytí prach, pyl a ostatní alergenní látky. Postranní flexi kartáč vymetá nepořádek z rohu a zároveň leští obvodové lišty.

Disponuje všemi základními funkcemi: vysávání, automatické dobíjení a automatický návrat na základnu. Používá 38 senzorů pro efektivní úklid a systém Manual Virtual Wall pro vymezení uklízeného prostoru. Svůj pohyb a chování přizpůsobuje okolním podmínkám 67 krát za vteřinu, čímž dosahuje neuvěřitelného výsledku 99% pokrytí plochy a zanechává za sebou dokonale čistou podlahu. Její pohyb zprvu vypadá jako nahodilý, avšak zdání klame. Roomba má v pohybu a orientaci v prostoru dokonalý systém. Díky nejmodernější technologii pracuje samostatně, efektivně, chytře. Je inteligentní, pečlivá a samostatná. Obratně se vyhýbá překážkám, schodům, lehce přejíždí mezi různými typy podlah a snadno uklízí i těžko přístupná místa, jako jsou rohy místností, lišty a prostor pod nábytkem. Není zcela důležité znát přesný princip robota, avšak je důležité vědět, že Roomba uklidí vždy perfektně. Při úklidu se nejedná o nahodilý pohyb, ale opravdu o dokonalou orientaci v prostoru.

iRobot Roomba 534 Pet lze také ovládat i přes iR dálkový ovladač. iRobot Roomba 534 Pet lze ovládat jak autíčko na ovládání. Děti si budou hrát a zároveň uklízet.

Má velmi oblíbený bílý design, snadnou obsluhu pro Vaše maximální pohodlí a ideální rozměry pro úklid i těžko přístupných míst jako jsou rohy místností, prostory pod nábytkem nebo obvodové lišty.

iRobot Roomba 534 Pet spolehlivě uklidí na jedno nabití až 3 místnosti. Po skončení práce pak sama vyhledá svoji základovou stanici, kde se opět dobije. iRobot Roomba 534 Pet absenci programování a proto se musí zapínat manuálně.

Jak funguje iRobot Roomba 534 Pet:

iRobot Roomba 534 Pet je opravdový robot. Sám se rozhoduje a sám ví, jak má uklidit. Moc dobře ví, kde již uklidil a kam se musí ještě vrátit. Roomba sama pozná, kdy je úklid hotový a funguje zcela automaticky. Zvlášť tmavá podlaha může zhoršit funkci senzoru schodů. Na zcela černých podlahách robot nemusí fungovat.

Je inteligentní, pečlivá a samostatná. iRobot pracuje na principu pokročilé umělé inteligence. Každý jeho pohyb je předem promyšlený, jeho činnost probíhá systematicky a nikoli zcela náhodně, jak je tomu u konkurenčních produktů. Patentovaný systém proti sobě rotujících kartáčů zajišťuje velmi vysokou účinnost úklidu. Každý kartáč se navíc točí jinou rychlostí. Hlavní kartáč (Bristle Brush) má rychlost otáčení 1000 ot./min., pomocný kartáč (Flexible Brush) 1600 ot. /min. Side Brush vymetá nečistoty z rohů místností pod sebe, kde jsou vysávány hlavním a pomocným kartáčem. Nejmenší částice, jako jsou prach a alergeny, odstraňuje stěrka pomocí účinného sacího motoru a jsou zachyceny v unikátním filtrovacím systému, který zachytí i alergeny jako pyl a prach.

Robot se v prostoru orientuje pomocí 38 různých senzorů. Kromě detektorů silně znečištěných míst disponuje nárazníkem se zpomaleným dotykem. Infračervenými paprsky registruje blížící se stěnu, zpomalí a zabrání nárazu. Pomocí dalších senzorů rozeznává výškové rozdíly a například tak nehrozí pád ze schodů. Při vybití baterie, po příkazu člověka nebo po skončení úklidu se robot automaticky vrací na svoji základnovou stanici Home Base.

Pomocí systému Virtual Wall lze vymezit uklízený prostor a ohraničit jednotlivé místnosti. Virtual Wall funguje na principu neviditelné zdi, za niž se robot nedostane. Můžeme tak místnosti rozdělit nebo od sebe oddělit.

Pomocí programu SPOT pro lokální úklid je zajištěn úklid vytipovaného místa o velikosti cca 1 m2. K zabránění uvíznutí robota v kabelech slouží program ANTITANGLE.

Rozměry robotů byly navrženy tak, aby vyhovovaly typizovanému evropskému nábytku. iRobot tak bez obtíží uklízí i těžko přístupná místa.

iRobot také disponuje systémem úniku ze svízelné situace. Pokud se robot dostane do nestandardní situace, tak je na takové okamžiky skvěle vybaven. Má nespočet naprogramovaných režimů, které ho vždy s problémové situace dostanou. Proto nenajdete Roombu někde uvíznutou.

Obsah balení:

* 1x iRobot Roomba 534 Pet
* 1x Pet kit – Pet zásobník, Pet čístící sada
* 1x Standardní vakuový zásobník
* 1x Manual Virtual Wall
* 1x Home Base
* 1x Dobíjecí baterie Ni-Mh, 3000 mAh
* 2x Side Brush (včetně toho v robotu)- boční kartáček
* 2x Bristle Brush (včetně toho v robotu) – hlavní štětinový kartáč
* 2x Flexible Brush (včetně toho v robotu) – hlavní gumový kartáč
* 2x Náhradní Filtry
* 1x Cleaning Tool – prořezávací nůž
* 1x český návod

Příslušenství k robotickému vysavači iRobot Roomba 534 Pet naleznete v sekci Příslušenství.

Komentáře