iRobot Roomba 531 + DÁREK
cena od
7 389,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
iRobot Roomba 531

Základní popis

iRobot Roomba 531 je ideální pomocník do menších prostor a také pro nenáročné uživatele. Absence časového programování dělá z robota Roomba 531 poloautomatický robotický vysavač, jelikož se musí spouštět manuálně. V ostatních parametrech je Roomba 531 plnohodnotný domácí pomocník jako jiné přístroje iRobot. Doporučujeme tomu, kdo shání robota na úklid za opravdu výhodnou cenu.

Technická specifikace:

Systém iAdapt ®
Manual Virtual Wall ® (1 ks v balení)
Procesor prestižní značky ARM ®
38 různých senzorů pro orientaci
Úklid parket, lina, koberců a tvrdých ploch
Adaptivní Cleaning Head Module ®
Inteligentní systém Clening Head
Inteligentní systém Side Brush ®
Aktivní detekce nečistot – SONORO ®
Nárazníky se zpomaleným dotykem
ANTITANGLE ® systém
Filtrační systém z mikrovláken
IR Remote Control (lze dokoupit)
Nabíjecí stanice Home Base ®
Externí napájecí zdroj
Doba nabíjení 3 hodiny
Vysoká kapacita baterie Ni-Mh, 3000 mAh
Spotřeba při nabíjení max 30W
Spotřeba Stand by max 2W
Hlučnost <60dB
Doporučeno na 3 pokoje (90m2)
Rozměry 330 x 80 mm
Hmotnost 3,6 Kg

Robot ROOMBA 531 je opravdový robot. Sám se rozhoduje a zná, jak má uklidit. Moc dobře ví, kde již uklidil a kam se musí ještě vrátit. Roomba sama pozná, kdy je úklid hotový a funguje zcela automaticky.

Její pohyb zprvu vypadá jako nahodilý, avšak zdání klame. Roomba má pro pohyb a orientaci v prostoru dokonalý systém. Výsledkem je pokrytí 99% uklízené plochy. Díky nejmodernější technologii pracuje samostatně, efektivně a chytře.

Je inteligentní, pečlivý a samostatný. iRobot pracuje na principu pokročilé umělé inteligence. Každý jeho pohyb je předem promyšlený, jeho činnost probíhá systematicky a nikoli zcela náhodně, jak je tomu u konkurenčních produktů. Svůj pohyb a chování přizpůsobuje okolním podmínkám67krát za vteřinu.

Patentovaný systém proti sobě rotujících kartáčů zajišťuje velmi vysokou účinnost úklidu. Každý kartáč se navíc točí jinou rychlostí. Hlavní kartáč (Bristle Brush) má rychlost otáčení 1000 ot./min., pomocný kartáč (Flexible Brush) 1600 ot. /min. Side Brush vymetá nečistoty z rohů místností pod sebe, kde jsou vysávány hlavním a pomocným kartáčem. Nejmenší částice, jako jsou prach a alergeny, odstraňuje ROOMBA pomocí účinného sacího motoru. Ty jsou pak zachyceny v unikátním filtrovacím systému, který zachytí i jemné částečky prachu a pylu.

Robot se v prostoru orientuje pomocí 38 různých senzorů. Kromě detektorů silně znečištěných míst disponuje nárazníkem se zpomaleným dotykem. Infračervenými paprsky registruje blížící se stěnu, zpomalí a zabrání nárazu. Pomocí dalších senzorů rozeznává výškové rozdíly a nehrozí tak například pád ze schodů. Při vybití baterie, ať už z vašeho pokynu nebo po skončení úklidu se robot automaticky vrací na svoji základnovou stanici Home Base.

Pomocí systému Virtual Wall lze vymezit uklízený prostor a ohraničit jednotlivé místnosti. Virtual Wall funguje na principu neviditelné zdi, za niž se robot nedostane. Můžeme tak místnosti rozdělit nebo od sebe oddělit.

Pomocí programu SPOT pro lokální úklid je zajištěn úklid vytipovaného místa o velikosti cca 1 m2. K zabránění uvíznutí robota v kabelech slouží program ANTITANGLE.

Rozměry robotů byly navrženy tak, aby vyhovovaly typizovanému evropskému nábytku. iRobot tak bez obtíží uklízí i těžko přístupná místa.

iRobot také disponuje systémem úniku ze svízelné situace. Pokud se robot dostane do nestandardní situace, tak je na takové okamžiky skvěle vybaven. Má nespočet naprogramovaných režimů, které ho vždy s problémové situace dostanou. Proto se vám nemůže stát, že by Roomba během úklidu kdekoli uvízla.

Obsah balení:

1x iRobot ROOMBA 531
1x virtuální stěna Manual
1x Standardní vakuový zásobník
1x Home Base
1x Dobíjecí baterie Ni-Mh, 3000 mAh
1x Side Brush (v robotu)
2x Filtr (včetně toho v robotu)
1x Bristle Brush (v robotu)
1x Flexible Brush (v robotu)
1x Cleaning Tool

Příslušenství k robotickému vysavači iRobot Roomba 531 naleznete v sekci Příslušenství.

Komentáře