FunBeat VacuSmart 700 - stříbrný
cena od
3 990,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
FunBeat VacuSmart 700 – stříbrný

Základní popis

Tento vysavač je univerzální pro všechny typy hladkých povrchů.

Inteligentní řídící jednotka vysavače zajišťuje systematický průjezd místností za účelem dosažení vysoké efektivity úklidu. Model VacuSmart 700 je vybaven mimo standardní funkce také režimem UV dezinfekce, která dokáže likvidovat roztoče a bakterie na podlaze a tuto funkci ocení především rodiny s dětmi nebo se zvířaty a také alergici. Pro zvýšení efektivity úklidu lze na zadní část vysavače připnout také mikrostatický mop, díky kterému vysavač setře z podlahy i miniaturní nečistoty a prach, které rotační kartáče nezachytí. V zadní části přístroje je vzduchový filtr, zabraňující průniku nečistot do vzduchu.

UV dezinfekce
Mikrostatický mop pro odstraňování prachu a drobných nečistot
Objem koše na nečistoty: 0,37 L
Pracovní teplota: – 10C až +40C
Funkce časování a odložený start
Funkce automatický návrat do dokovací stanice
Funkce virtuální zeď (Virtual Wall)
Systém zabraňující pádu z výšky
Systém zabraňující uvíznutí
Mikrostatický mop
Funkce „hodiny“
Filtrace vzduchu
Možnost vložení vonné esence
2 rychlostní režimy
Rozměry: 32 x 8,7 cm
Hmotnost: 3,2 kg
Vysavač má výdrž až 110 minut, což je dostačující pro úklid i 3 pokojového bytu. Po dokončení úklidu se vždy vysavač automaticky vrátí do nabíjecí základny.

Tento model robotického vysavač je vybaven bočním kartáčkem. Jedná se pružný čtyřstranný kartáč, který účinně vymetá nečistoty kolem stěn a v rozích. Pomocí virtuální zdi jednoduše vymezíte prostor pro úklid.

Samozřejmostí je funkce zabraňující pádu ze schodů a také citlivý nárazník, který má několik senzorů, takže se vysavač zastaví před překážkou a nehrozí tak odření nebo poškození nábytku a domácího vybavení.

V balení naleznete také dálkové ovládání, pomocí kterého jednoduše ovládáte všechny funkce vysavače včetně plánování úklidu. Přehledný digitální displej je umístěn přímo na těle vysavače a vždy Vás bude informovat o všech aktivovaných režimech, aktuálním čase a také můžete sledovat stav nabití baterie. Přístroj lze velmi jednoduše rozebrat a vyčistit a některé jeho části lze umýt i pod tekoucí vodou.

Do dokovací stanice lze vložit vonnou esenci, takže v místě úklidu zůstane příjemná vůně.

Objevte všechny možnosti robotického vysavače VacuSmart 700 a přenechejte úklid podlah neúnavnému bojovníkovi proti špíně, kterého si okamžitě oblíbí všichni členové Vaší rodiny.

Robotický vysavač má vestavěnou baterii typu Ni-MH. Vysavač musí být nepřetržitě zapojen do elektrické sítě, jinak hrozí rychlé snížení kapacity baterie.

Robotický vysavač VacuSmart 700
Dokovací základna
Virtuální zeď (bez baterií – typ 2x monočlánek)
Dálkové ovládání
Boční kartáč – 3x
Mikrostatický mop – 3x
Držák mikrostatického mopu
Čistící sada
Síťový adapter 220 V
CZ, SK manuál, záruční list
Možnosti použití:
Dlažba, plovoucí podlaha, laminátová podlaha, linoleum, parkety, korková podlaha

Možnosti úklidu:
Režim spot – bodové čištění – 5 minut
Režim auto – až 3 místnosti – až 110 minut (do vybití baterie)

Komentáře