Ecovacs D76
cena od
12 990,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
ECOVACS D76

Základní popis

Ecovacs Deepoo D76, je výjimečný svou nabíjecí stanicí, která obsahuje samočisticí jednotku. Po vysávání najede vysavač do nabíjecí stanice, kde jsou nečistoty vysáty do větší nádoby. Výrazně se tím zjednoduší vysypávání nečistot a prodlouží se doba, kdy musíte nádobku vysypávat.

Technické specifikace:

* robotický podlahový vysavač
* konec starostí s pravidelným úklidem
* automatické vyprázdnění nádobky na nečistoty po návratu do nabíjecí stanice se samočistící jednotkou
* možnost vyjmutí sací jednotky a použít ji jako ruční vysavač
* rotační kartáč zvyšuje účinnost vysávání na kobercích
* LCD displej pro přehledné ovládání a signalizaci provozu
* 4 režimy úklidu: automatický, podél stěn, lokální a intenzívní
* hlasový výstup – vysavač mluví, komentuje svou práci
* demo – představení funkcí vysavače, hudební funkce – vysavač tancuje do rytmu hudby, která je na pamětové kartě, slot na SD kartu
* 45 bezpečnostních senzorů, senzory proti pádu ze schodů
* lehce přejíždí přechodové lišty do 1,0 cm
* pohybové senzory pro bezdotykové rozpoznání překážek, při vyhodnocení překážky zpomalí – tj. šetrný k vašemu nábytku
* automatické rozpoznání dokončení úklidu a následný návrat do nabíjecí stanice

* ideální pro čištění všech typů podlahových ploch: dřevěných podlahy, linolea, dlaždice a koberce vlasem do 1 cm
* možnost naprogramování 2 časů pro začátek úklidu, četnost opakování: 1 krát, každý den
* antibakteriální funkce: na povrchu je vrstva nano částic stříbra a zinku, která zabraňuje a eliminuje rozmnožování bakterií a virů,
* 2 postranní kartáče pomáhájí při čištění podél stěn, se svou výškou jen 9,75 cm snadně vjede pod pohovku, postel, nízký nábytek …
* virtuální zeď a magnetická páska pro omezení prostoru pohybu vysavače
* doba provozu až 80 minut, čas nabíjení 3 hodiny
* vhodný pro podlahovou plochu až 100 m2
* objem nádoby na nečistoty 0,4 l
* barva fialová
* příkon 30 W, napětí 230 V ~ 50 Hz / 14,4 V
* hlučnost < 62 dB
* rozměr 33 x 9,8 x 33 cm

Robotický vysavač ECOVACS D76:

Ecovacs Deepoo D76, je výjimečný svou nabíjecí stanicí, která obsahuje samočisticí jednotku. Po vysávání najede vysavač do nabíjecí stanice, kde jsou nečistoty vysáty do větší nádoby. Výrazně se tím zjednoduší vysypávání nečistot a prodlouží se doba, kdy musíte nádobku vysypávat.

Ruční vysavač
Výhodou speciální sací jednotky je její další využití jako ruční vysavač. Jednoduše vyjmete tělo vysavače ze stojanu, připojíte ohebnou hadici a můžete vysávat prostory nedostupné pro robotický vysavač. Příslušenství, které je součástí balení, nabízí také teleskopickou trubici, kartáčovou, polštářovou a štěrbinovou hubici. V balení najdete také hubici na prach a praktický pás k zavěšení na rameno.
Podlahový robotický vysavač nabízí komfortní vysávání na hladkých podlahách, jeho rotační kartáč navíc zvyšuje účinnost vysávání na kobercích. Ecovacs Deepoo D76 si dobře poradí i se zvířecími chlupy a díky velkému zásobníku na nečistoty oceníte téměř bezúdržbový úklid podlah.

Bezpečný pohyb, efektivní úklid
Nejvyšší model robotického vysavače, Deepoo D76, využívá 45 bezpečnostních senzorů, které zajišťují plynulý pohyb po podlaze, brání pádu ze schodů a narážení do nábytku či dalších překážek. Senzory rozpoznají blížící se překážku, vysavač přibrzdí a vyhodnotí změnu trasy.

Vybírat můžete ze 4 režimů úklidu. Pro běžný úklid je určen automatický mód, který místnost vysává více směry tak, aby byla důkladně čistá. Pokud vysavač narazí na více nečistot na jednom místě, sám zahájí intenzivní úklid, začne se pohybovat do spirály tak, aby mu nic neuniklo. Režim podél stěn je určen pro vysávání těsně u stěny, případně nábytku. Lokální úklid je doporučen, pokud se v domácnosti vyskytne větší množství nečistot. Stačí položit vysavač na místo nejvyššího výskytu nečistot, zapnout režim lokální úklid a vysavač bude intenzivně vysávat až do vybití.

Antibakteriální Ag+
Deepoo D76 nejen kvalitně vysává, ale udržuje v čistotě i prostředí domova. Na povrch vysavače je nanesena vrstva nanočástic stříbra s kladným elektrickým nábojem Ag+. Tím se zajistí permanentní antimikrobiální a antibakteriální ochrana, protože díky iontům stříbra mikroorganismy ztratí možnost růst a rozmnožovat se.

Magnetická páska a virtuální zeď
Pro vymezení prostoru, kde chcete, aby vysavač vůbec nevysával, doporučujeme využít magnetické pásky. Bez nutnosti zapínání a doplňování baterií stačí magnetickou pásku nalepit na podlahu a ta zajistí díky magnetickému poli, které je kolem ní, aby se těmto místům vysavač vyhnul. Magnetická páska může být použita na hladké podlahy nebo ji lze umístit i pod koberec. Možností jak krátkodobě zabránit vysavači ve vstupu do místnosti či přiblížení např. ke zvířecímu pelíšku je použítí virtuální zdi. Lze ji snadno umístit a operativně tak měnit místa, kam nechcete vysavač vpustit.

Robotický bavič
Robotický vysavač Ecovacs Deepoo D76 také umí mluvit a tančit. Dokáže komentovat svou práci, informuje o překážkách a změnách režimu úklidu. Například v okamžiku, kdy narazí na více nečistot, toto ohlásí a změní režim úklidu na intenzivní. Po intenzivním úklidu se sám vrací zpět do automatického režimu. Vysavač má i šestý program „DEMO“, při kterém předvádí všechny své funkce. Představí se, předvede a okomentuje své umění. Vysavač Deepoo D76 za vás dokáže nejenom pracovat, ale umí vás i pobavit. Vysavač vám zatancuje po podlaze v rytmu hudby přehrávané z paměťové karty. Na kartu si můžete nahrát i své oblíbené skladby a bavit se tak při kreacích tohoto robotického pomocníka.

Balení obsahuje:

* součástí balení je: nabíjecí stanice se samočistící jednotkou, dálkový ovladač, virtuální zeď, baterie, magnetická páska, čistící háček
* příslušenství k vysavači: základna pro použití jako ruční vysavač, ohebná hadice, teleskopická trubice, kartáčová, polštářová a štěrbinová hubice, prachová hubice, pás k zavěšení na rameno

Příslušenství k robotickému vysavači Ecovacs D73 naleznete v sekci Příslušenství
ECOVACS D58ECOVACS D58ECOVACS D58ECOVACS D58

Komentáře k to “Ecovas D76”

  1. Jan Prachař napsal:

    Výborný pomocník. Nerad uklízím, takže vysavač jen naprogramuju a on už pak vysává sám. Potom jen vytřu a je hotovo. Doporuřuji

Komentáře