ECOVACS D58
cena od
6 990,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
ECOVACS D58

Základní popis

Robotický vysavač Ecovacs D58 je ve zlatém provedení. Jedná se o podlahový robotický vysavač pro vysávání tvrdých podlah – dřevěné podlahy, linolea, dlaždice, atd. Má LED displej pro přehledné ovládání a signalizaci provozu. Robotický vysavač má 33 bezpečnostních senzorů, lehce přejíždí přechodové lišty, má automatické rozpoznání dokončení úklidu a následný návrat do nabíjecí stanice. Má 4 režimy úklidu – automatický, podél stěn, lokální a intenzivní.

Technické specifikace:

Šířka: 33.5 cm
Výška: 9.8 cm
Hloubka: 33.5 cm
Hlučnost: menší než 62 dB
Měkká zadní kolečka: Ano
Objem prachového sáčku nebo nádoby: 0.4 l
Typ filtrace: bezsáčkový
Příkon: 30 W
Typ vysavače: robotický
Vysávání: suché
Zdroj energie: akumulátorový
Napájení vysavače: 14,4 V
Doba provozu: 80 min
Druh filtru: permanentní filtr omyvatelný
Počet akumulátorů: 1

Robotický vysavač Ecovacs D58 je ve zlatém provedení. Jedná se o podlahový robotický vysavač pro vysávání tvrdých podlah – dřevěné podlahy, linolea, dlaždice, atd. Má LED displej pro přehledné ovládání a signalizaci provozu.

Robotický vysavač má 33 bezpečnostních senzorů, lehce přejíždí přechodové lišty, má automatické rozpoznání dokončení úklidu a následný návrat do nabíjecí stanice. Má 4 režimy úklidu – automatický, podél stěn, lokální a intenzivní.

Možnost naprogramování 2 časů pro začátek úklidu, četnost opakování 1 krát, každý den. Antibakteriální funkce – na povrchu je vrstva nano částic stříbra a zinku, která zabraňuje a eliminuje rozmnožování bakterií a virů. Postraní boční kartáček pomáhá při čištění podél stěn. Se svou výškou 9,8 cm snadně vjede pod pohovku, postel a nízký nábytek. Má virtuální zeď a magnetickou pásku pro omezení prostoru pohybu vysavače.

Čas úklidu je až 80 minut. Čas nabíjení je cca 3 hodiny. Vhodný pro podlahovou plochu až 110 m2. Objem nádobky na nečistoty a prach je 0,4l.

Balení obsahuje:

Robotický vysavač ECOVACS D58
Nabíjecí stanice
Dálkový ovladač
Virtuální zeď a magnetická páska 1,2m dlouhá
Čistící háček
Náhradní boční kartáček
Český návod

Příslušenství k robotickému vysavači Ecovacs D58 naleznete v sekci Příslušenství
ECOVACS D58ECOVACS D58ECOVACS D58ECOVACS D58

Komentáře k to “Ecovacs D58”

  1. Leninka napsal:

    Jsem moc spokojená, můžu jen doporučit. Skvělý pomocník

Komentáře