ECOVACS D56
cena od
3 990,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
ECOVACS D56

Základní popis

Robotický vysavač Ecovacs D56 je ve fialovém barevném provedení. Jedná se o podlahový robotický vysavač pro vysávání tvrdých podlah – dřevěné podlahy, linolea, dlaždice, atd. Má LED displej pro přehledné ovládání a signalizaci provozu. Robotický vysavač má 31 bezpečnostních senzorů, lehce přejíždí přechodové lišty, má automatický rozpoznání dokončení úklidu a následný návrat do nabíjecí stanice. Má 4 režimy úklidu – automatický, podél stěn, lokální a intenzivní.

Technické specifikace:

Šířka: 33.5 cm
Výška: 9.8 cm
Hloubka: 33.5 cm
Hlučnost: menší než 62 dB
Měkká zadní kolečka: Ano
Objem prachového sáčku nebo nádoby: 0.4 l
Typ filtrace: bezsáčkový
Příkon: 30 W
Typ vysavače: robotický
Vysávání: suché
Zdroj energie: akumulátorový
Napájení vysavače: 14,4 V
Doba provozu: 80 min
Druh filtru: permanentní filtr omyvatelný
Počet akumulátorů: 1

Robotický vysavač Ecovacs D56 je ve fialovém barevném provedení. Jedná se o podlahový robotický vysavač pro vysávání tvrdých podlah – dřevěné podlahy, linolea, dlaždice, atd. Má LED displej pro přehledné ovládání a signalizaci provozu.

Robotický vysavač má 31 bezpečnostních senzorů, lehce přejíždí přechodové lišty, má automatický rozpoznání dokončení úklidu a následný návrat do nabíjecí stanice. Má 4 režimy úklidu – automatický, podél stěn, lokální a intenzivní.

Možnost naprogramování 1 času pro začátek úklidu, četnost opakování 1 krát, každý den. Postraní boční kartáček pomáhá při čištění podél stěn. Se svou výškou 9,8 cm snadně vjede pod pohovku, postel a nízký nábytek.

Čas úklidu je až 80 minut. Čas nabíjení je cca 4 hodiny. Vhodný pro podlahovou plochu až 110 m2. Objem nádobky na nečistoty a prach je 0,4l.

Balení obsahuje:

Robotický vysavač ECOVACS D56
Nabíjecí stanice
Čistící háček
Náhradní boční kartáček
Český návod

Příslušenství k robotickému vysavači Ecovacs D56 naleznete v sekci Příslušenství
ECOVACS D56

Komentáře k to “Ecovacs D56”

  1. Regina Soklová napsal:

    Skvělý pomocník v domácnosti. Naprogramuji a on pak každý den sám vysává- jen musím schovat věci z podlahy, aby nebyly zbytečné překážky. Vysaje i pod sedačkou a postelí. Jsem za něj moc ráda

Komentáře