ECOVACS D54
cena od
3 490,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
ECOVACS D54

Základní popis

Robotický vysavač Ecovacs D54 je v červeném barevném provedení. Jedná se o podlahový robotický vysavač pro vysávání tvrdých podlah – dřevěné podlahy, linolea, dlaždice, atd. Má ovládací panel s kontrolkami provozu pro přehledné ovládání. Robotický vysavač má 31 bezpečnostních senzorů, lehce přejíždí přechodové lišty, má automatický návrat do nabíjecí stanice při vybití akumulátoru. Má 2 možnosti režimu úklidu buď automatický nebo intenzivní. Možnost opakování úklidu každý den. Postraní boční kartáček pomáhá při čištění podél stěn. Se svou výškou 9,8 cm snadně vjede pod pohovku, postel a nízký nábytek.

Technické specifikace:

Šířka: 33.5 cm
Výška: 9.8 cm
Hloubka: 33.5 cm
Hlučnost: menší než 62 dB
Měkká zadní kolečka: Ano
Objem prachového sáčku nebo nádoby: 0.4 l
Typ filtrace: bezsáčkový
Příkon: 30 W
Typ vysavače: robotický
Vysávání: suché
Zdroj energie: akumulátorový
Napájení vysavače: 14,4 V
Doba provozu: 55 min
Druh filtru: permanentní filtr omyvatelný
Počet akumulátorů: 1

Robotický vysavač Ecovacs D54 je v červeném barevném provedení. Jedná se o podlahový robotický vysavač pro vysávání tvrdých podlah – dřevěné podlahy, linolea, dlaždice, atd. Má ovládací panel s kontrolkami provozu pro přehledné ovládání.

Robotický vysavač má 31 bezpečnostních senzorů, lehce přejíždí přechodové lišty, má automatický návrat do nabíjecí stanice při vybití akumulátoru. Má 2 možnosti režimu úklidu buď automatický nebo intezivní.

Možnost opakování úklidu každý den. Postraní boční kartáček pomáhá při čištění podél stěn. Se svou výškou 9,8 cm snadně vjede pod pohovku, postel a nízký nábytek.

Čas úklidu je až 55 minut. Čas nabíjení je cca 4 hodin. Vhodný pro podlahovou plochu až 80 m2. Objem nádobky na nečistoty a prach je 0,4l.

Balení obsahuje:

Robotický vysavač ECOVACS D54
Nabíjecí stanice
Čistící háček
Český návod

Příslušenství k robotickému vysavači Ecovacs D54 naleznete v sekci Příslušenství
ECOVACS D54ECOVACS D54

Komentáře k to “Ecovacs D54”

  1. Zdenek Stary napsal:

    Dlouho jsem rozmýšlel nad koupí a nakonec jsem moc rád. Je to spolehlivý a hlavně samostatný společník, který nám ulehčuje život . Můžu jen doporučit

Komentáře