CleanMate QQ2-LT
cena od
4.990,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
CleanMate QQ-2LT

Novinka CleanMate QQ-2LT nabízí precizní úklid podlah domácnosti s možností týdenního naplánování úklidu. Je vybaven 3-fázovým systémem úklidu, během kterého vysává, kartáčuje a desinfikuje zabudovanou UV lampou. Patentovaný uklízecí systém vysavače CleanMate QQ-2LT, zajistí dokonalý úklid podlahy i pod nábytkem.

Technická specifikace CleanMate QQ-2:

* Rozměry (průměr x výška): 35 x 9 cm
* Hmotnost: 2,7 kg
* Doba nabíjení: 3 – 3,5 hodiny
* Baterie: NiMh, 2500 mAh
* Nabíjecí stanice: Ano
* Výdrž baterie: 70-80 minut při plném nabití
* Rychlonabíječ: 22 Vdc, 1000 mA
* Nabíjecí stanice: Ano
* Filtrace: 1 filtr
* Senzory proti pádu ze schodů: Ano
* Nárazník: dotykový nešpinící
* Dálkové ovládání: Ano
* LCD panel: Ano
* Týdenní plánovač úklidu „scheduling“
* Životnost UV: 6 000 hodin
* Životnost baterie: >500 dobíjecích cyklů
* Hlučnost : 79 dB

Novinka CleanMate QQ-2LT nabízí precizní úklid podlah domácnosti s možností týdenního naplánování úklidu.

Patentovaný uklízecí systém
Je vybaven 3-fázovým systémem úklidu, během kterého vysává, kartáčuje a desinfikuje zabudovanou UV lampou. Patentovaný uklízecí systém vysavače CleanMate QQ-2LT, zajistí dokonalý úklid podlahy i pod nábytkem.

CleanMate QQ-2LT nabíjecí základna
Automatická nabíjecí základna slouží nejen k dobití baterie při jejím vybití v průběhu úklidu nebo po skončení práce, ale také díky ní CleanMate QQ-2LT začne pracovat ve Vámi nastavený čas a den.

LCD panel
Pro větší komfort a snazší ovládání je navíc CleanMate QQ-2LT vylepšen o přehledný a moderní LCD panel. LCD panel přehledně zobrazuje všechny aktivované funkce vysavače, stav baterie, uklízecí režim, nastavenou dobu uklízení a také čas zbývající do konce práce vysavače.

CleanMate kartáče
CleanMate QQ-2LT je vybaven účinným hlavním rotačním kartáčem, který vysbírá větší nečistoty, chlupy, vlasy a prach z uklízené podlahy. Na boku vysavače je umístěn speciální rotační kartáček, který pečlivě vymete veškerý prach a špínu podél rohů stěn. Sací otvor se speciální stěrkou se postarají o vysání špíny do plastové nádobky. Vestavěné senzory na spodní straně vysavače zabrání jeho spadnutí ze schodů.

Výška vysavače CleanMate QQ-2LT
Kompaktní tvar a malá výška umožňují, aby CleanMate QQ-2LT uklízel také pod nábytkem jako jsou postele, skříně a další, tedy v místech, do kterých jste se při běžném úklidu dostali jen velmi těžko a drží se zde velké množství prachu. Tím se výrazně sníží prašnost v místnosti a to je velmi důležité pro alergiky.

CleanMate nádobka na prach
Uvnitř vysavače je umístěna velmi praktická vymývatelná průhledná nádobka na prach a vymývatelný prachový filtr, tudíž vysavač nepotřebuje papírové sáčky na prach. Z horní strany vysavače je umístěno okénko, díky kterému máte okamžitý přehled o plnosti prachové nádobky.

Prostor pro vůni
Dalším doplňkem, který vysavač nabízí, je prostor pro umístění tuhé vůně, která při úklidu příjemně provoní vzduch v celé uklízené místnosti.

CleanMate UV světlo desinfikuje
CleanMate QQ-2LT má zabudované UV desinfekční světlo. Desinfekční světlo je vhodné používat v průběhu uklízení ke zničení bakterií.

CleanMate QQ-2LT dálkový ovladač
Dálkový ovladač CleanMate QQ-2LT je dodáván s praktickým dálkovým ovladačem, kterým můžete vysavač navigovat, nastavit dobu uklízení, zvolit třeba pouze jeden z pěti pohybových módů, zapnout UV světlo, zaparkovat vysavač do nabíjecí základny a nebo ukončit práci vysavače dřív, než je nastavená doba.

CleanMate QQ-2LT neni určen na vysávání koberců, ale pouze na tvrdé povrchy

Obsah balení CleanMate QQ-2:

* vysavač
* baterie
* rychlonabíječka
* nabíjecí stanice
* 2 x prachový filtr
* dálkový ovladač
* český návod

Příslušenství k robotickému vysavači CleanMate QQ-2LT naleznete v sekci Příslušenství.


Komentáře