CleanMate QQ-2
cena od
4.990,-Kč

Koupit v e-shopu

Robotický vysavač
CleanMate QQ-2

CleanMate QQ-2 nabízí stejné funkce jako předcházející model CleanMate QQ-1, ale navíc je vybaven automatickou nabíjecí základnou, ke které se sám dojede nabít při vybití baterie nebo po skončení úklidu. Snadno uklidí těžko přístupná místa (rohy místnosti, pod nábytkem). Inteligentní robotický vysavač CleanMate QQ-2 je vybaven 3-fázovým systémem úklidu, během kterého vysává,kartáčuje a desinfikuje. Tím zajistí úklid běžných domácích plovoucích a tvrdých podlah. Patentovaný uklízecí systém vysavače CleanMate QQ-2 zajistí dokonalý úklid celé podlahy díky 5-ti různým pohybovým módům.

Technická specifikace CleanMate QQ-2:

* Rozměry (průměr x výška): 35 x 9 cm
* Hmotnost: 2,7 kg
* Doba nabíjení: 3 – 3,5 hodiny
* Baterie: NiMh, 2500 mAh
* Nabíjecí stanice: Ano
* Výdrž baterie: 70-80 minut při plném nabití
* Rychlonabíječ: 22 Vdc, 1000 mA
* Nabíjecí stanice: Ano
* Filtrace: 1 filtr
* Senzory proti pádu ze schodů: Ano
* Nárazník: dotykový nešpinící
* Dálkové ovládání: Ano
* Životnost UV: 6 000 hodin
* Životnost baterie: >500 dobíjecích cyklů
* Hlučnost : 79 dB

CleanMate QQ-2 nabízí stejné funkce jako předcházející model CleanMate QQ-1, ale navíc je vybaven automatickou nabíjecí základnou, ke které se sám dojede nabít při vybití baterie nebo po skončení úklidu. Snadno uklidí těžko přístupná místa (rohy místnosti, pod nábytkem).

Patentovaný uklízecí systém
Inteligentní robotický vysavač CleanMate QQ-2 je vybaven 3-fázovým systémem úklidu, během kterého vysává,kartáčuje a desinfikuje. Tím zajistí úklid běžných domácích plovoucích a tvrdých podlah. Patentovaný uklízecí systém vysavače CleanMate QQ-2 zajistí dokonalý úklid celé podlahy díky 5-ti různým pohybovým módům.

CleanMate QQ-2 nabíjecí základna
Automatická nabíjecí základna musí být umístěna v uklízené místnosti přímo u zdi a po zbylých třech stranách musí zůstat volné místo alespoň 50 cm. CleanMate QQ-2 k základně najede v případě vybité baterie nebo po skončení nastavené doby uklízení.

Ovládací panel
Automatický vysavač má ovladací panel, který přehledně zobrazuje všechny aktivované funkce vysavače a nastavenou dobu uklízení.

Učinné kartáče
CleanMate QQ-2 je vybaven účinným hlavním rotačním kartáčem, který vysbírá větší nečistoty, chlupy, vlasy a prach z uklízené podlahy. Na boku vysavače je umístěn speciální rotační kartáček, který pečlivě vymete veškerý prach a špínu podél rohů stěn. Sací otvor se speciální stěrkou se postarají o vysání špíny do plastové nádobky. Vestavěné senzory na spodní straně vysavače zabrání jeho spadnutí ze schodů.

Výška vysavače CleanMate QQ-2
Kompaktní tvar a malá výška umožňují, aby CleanMate QQ-2 uklízel také pod nábytkem jako jsou postele, skříně a další, tedy v místech, do kterých jste se při běžném úklidu dostali jen velmi těžko a drží se zde velké množství prachu. Tím se výrazně sníží prašnost v místnosti a to je velmi důležité pro alergiky.

CleanMate nádobka na prach
Uvnitř vysavače je umístěna velmi praktická vymývatelná průhledná nádobka na prach a vymývatelný prachový filtr, tudíž vysavač nepotřebuje papírové sáčky na prach. Z horní strany vysavače je umístěno okénko, díky kterému máte okamžitý přehled o plnosti prachové nádobky.

Prostor pro vůni
Dalším doplňkem, který vysavač nabízí, je prostor pro umístění tuhé vůně, která při úklidu příjemně provoní vzduch v celé uklízené místnosti.

CleanMate UV světlo desinfikuje
CleanMate QQ-2 má zabudované UV desinfekční světlo. Desinfekční světlo je vhodné používat v průběhu uklízení ke zničení bakterií.

CleanMate QQ-2 dálkový ovladač
CleanMate QQ-2 je dodáván s praktickým dálkovým ovladačem, kterým můžete vysavač navigovat, nastavit dobu uklízení, zvolit třeba pouze jeden z pěti pohybových módů, zapnout UV světlo, zaparkovat vysavač do nabíjecí základny a nebo ukončit práci vysavače dřív, než je nastavená doba

Obsah balení CleanMate QQ-2:

* vysavač
* baterie
* rychlonabíječka
* nabíjecí stanice
* 2 x prachový filtr
* dálkový ovladač
* český návod

Příslušenství k robotickému vysavači CleanMate QQ-2 naleznete v sekci Příslušenství.


Komentáře